Stimulatori de creștere și fertilizanți foliari

 

Produs promovat:

AMINO CLASSIC 20

Îngrășământ lichid cu microelemente chelatate pentru prevenția și tratarea deficienței microelementelor

Beneficii

  • Crește producția
  • Reduce stresul asupra plantelor
  • Ajută în periade critice de creștere a culturilor

 

Recomandări:

Reprezentanti comerciali zonali

Franga Dan
Key Account Manager

Telefon mobil: 0735 785 180 franga.dan@agromas.ro  

Tatu Teodor Gabriel
Director Logistică

Telefon: 0749162458 tatu.teodor@agromas.ro

Ghidurus Danut
Reprezentant Comercial Buzău și Brăila

Telefon: 0745 310 424 ghidurus.danut@agromas.ro

Costache Doru
Reprezentant comercial Ialomița

Telefon mobil: 0749 158 569 costache.doru@agromas.ro

Paraschiv Anamaria
Reprezentant Comercial Brăila

Telefon mobil: 0749 243 524 paraschiv.anamaria@agromas.ro

Spînu Bogdan
Reprezentant Comercial Călărași

Telefon mobil: 0749 275 080 spinu.bogdan@agromas.ro

Zupcu Robert
Reprezentant Comercial Ialomița și Prahova

Telefon mobil: 0752 103 004 zupcu.robert@agromas.ro

Lazar Valentin
Reprezentant Comercial Călărași, Giurgiu, Ilfov

Telefon mobil: 0752 101 825 lazar.valentin@agromas.ro

Sinca Carmen
Reprezentant Comercial Brăila

Telefon mobil: 0752 132 269 sinca.carmen@agromas.ro

Papuc Monica
Reprezentant Comercial Galați și Vrancea

Telefon mobil: 0752 103 257 E-mail: papuc.monica@agromas.ro

Spinu Victor Alexandru
Reprezentant comercial Giurgiu și Teleorman

Telefon mobil: 0749 290 066 spinu.victor@agromas.ro