Regulatori creștere, inhibitori, raticide, moluscocide, insecticide depozit și Adjuvanti




Oferta de Regulatori creștere, inhibitori, raticide, moluscocide, insecticide depozit și Adjuvanti este una foarte diversificată aceasta cuprinzând produse din portofoliul unor producători cunoscuti cum ar fi :

ADAMA, ARYSTA, NUFARM, INNVIGO, BASF, SHARDA, SYNGENTA, BELCHIM, CORTEVA (ADAMA),  SUMMIT, BAYER.

Spectrul de combatere

  • Raticid
  • Sterilizant de sol – Nematocid
  • Fungicid, Erbicid
  • Regulator creștere
  • Previne deschideea silicvelor și păstăilor
  • Inhibitori încolțire
  • Regulator creștere
  • Moluscocid, Melci fără cochilie
  • Insecticid depozit
  • Previne scuturarea silicvelor
  • Previne încolțirea boabelor în spic
  • Căderea paiului

Omologări

  • Semințe depozitate
  • Rapiță
  • Cereale păioase
  • Gazon, legumicultura
  • Cartof
  • Rapiță, Soia, Mușta
  • Grâu
  • Orz
  • Pepiniere
  • Pomicultura,

Reprezentanti comerciali zonali

Franga Dan
Key Account Manager

Telefon mobil: 0735 785 180 franga.dan@agromas.ro  

Tatu Teodor Gabriel
Director Logistică

Telefon: 0749162458 tatu.teodor@agromas.ro

Ghidurus Danut
Reprezentant Comercial Buzău și Brăila

Telefon: 0745 310 424 ghidurus.danut@agromas.ro

Costache Doru
Reprezentant comercial Ialomița

Telefon mobil: 0749 158 569 costache.doru@agromas.ro

Paraschiv Anamaria
Reprezentant Comercial Brăila

Telefon mobil: 0749 243 524 paraschiv.anamaria@agromas.ro

Spînu Bogdan
Reprezentant Comercial Călărași

Telefon mobil: 0749 275 080 spinu.bogdan@agromas.ro

Zupcu Robert
Reprezentant Comercial Ialomița și Prahova

Telefon mobil: 0752 103 004 zupcu.robert@agromas.ro

Lazar Valentin
Reprezentant Comercial Călărași, Giurgiu, Ilfov

Telefon mobil: 0752 101 825 lazar.valentin@agromas.ro

Sinca Carmen
Reprezentant Comercial Brăila

Telefon mobil: 0752 132 269 sinca.carmen@agromas.ro

Papuc Monica
Reprezentant Comercial Galați și Vrancea

Telefon mobil: 0752 103 257 E-mail: papuc.monica@agromas.ro

Spinu Victor Alexandru
Reprezentant comercial Giurgiu și Teleorman

Telefon mobil: 0749 290 066 spinu.victor@agromas.ro