Insecticide

Oferta de INSECTICIDE este una foarte diversificată, aceasta cuprinzând produse din portofoliul unor producători cunoscuti cum ar fi :

BAYER, SYNGENTA, FMC, ADAMA, INNVIGO, BASF, ARYSTA, CORTEVA (ADAMA), BELCHIM, NUFARM, SUMMIT.

Spectrul de combatere

  • Ploșnița cerealelor, Gândacul ovăzului
  • Afide, Gândacul ghebos
  • Gândacul din Colorado
  • Ploșnița cerealelor
  • Dăunători depozite
  • Minierul frunzelor, Omida capsulelor
  • Viermele merelor, Molia fructelor
  • Acarianl roșu al pomilor
  • Gandacul bălos, Ploșnita cerealelor
  • Lema, Eurigaster
  • Cosasi, Lăcuste
  • Insecte zburătoare și târâtoare

Omologări

  • Grâu, Orz, Salată
  • Rapiță, muștar, varză
  • Vița de vie
  • Porumb
  • Orz
  • Floarea-soarelui
  • Rapiță
  • Secară
  • Vinete
  • Cartof
  • Ceapă
  • Orzoaică
  • Castraveti, tomate
  • Pomi fructiferi

Reprezentanti comerciali zonali

Franga Dan
Key Account Manager

Telefon mobil: 0735 785 180 franga.dan@agromas.ro  

Tatu Teodor Gabriel
Director Logistică

Telefon: 0749162458 tatu.teodor@agromas.ro

Ghidurus Danut
Reprezentant Comercial Buzău și Brăila

Telefon: 0745 310 424 ghidurus.danut@agromas.ro

Costache Doru
Reprezentant comercial Ialomița

Telefon mobil: 0749 158 569 costache.doru@agromas.ro

Paraschiv Anamaria
Reprezentant Comercial Brăila

Telefon mobil: 0749 243 524 paraschiv.anamaria@agromas.ro

Spînu Bogdan
Reprezentant Comercial Călărași

Telefon mobil: 0749 275 080 spinu.bogdan@agromas.ro

Zupcu Robert
Reprezentant Comercial Ialomița și Prahova

Telefon mobil: 0752 103 004 zupcu.robert@agromas.ro

Lazar Valentin
Reprezentant Comercial Călărași, Giurgiu, Ilfov

Telefon mobil: 0752 101 825 lazar.valentin@agromas.ro

Sinca Carmen
Reprezentant Comercial Brăila

Telefon mobil: 0752 132 269 sinca.carmen@agromas.ro

Papuc Monica
Reprezentant Comercial Galați și Vrancea

Telefon mobil: 0752 103 257 E-mail: papuc.monica@agromas.ro

Spinu Victor Alexandru
Reprezentant comercial Giurgiu și Teleorman

Telefon mobil: 0749 290 066 spinu.victor@agromas.ro